Švejk 2: Elita Armády – Stáhnout!

Tak žádný zdržování, není čas, jsme děsně bizy, takže stáhnem to, naládujem do čtečky a jedem! V Armádě se musí makat, jasný, vojáku nebo vojačko? Ať je ale taky trochu srandy ve vší tý životní vážnosti! A svět se alespoň konečně dozví, i v Américe, jaký vejrazný dějinný zásluhy má Švejkovic rodina, co měla dycky vojenskou kariéru ve svým erbu! Praděda byl voják, děda byl voják, fogy byl voják… nó a já nakonec taky, co mi tak jinýho zbejvalo! Vono vosudu ani rodinnýmu dědictví holt neporučíš! Prostě si tě najde, i když se pro sichr schováváš v bezpečí knajpy, u pivka!

Svejk 2 Elita Armady by Alan Svejk grey cover CZ MS

“Heleďte, já bych dokázal udělat vojáka i z poslíčka z hokynářství, nebo z pasáka hus na louce, možná i ze čtyřicetiletý kadeřnice z luxusního salónu, co si právě lakuje dlouhý nehty a flintu by do ruky jakživ nevzala, natož aby ji pěkně bajonetem zabodla do nepřítele, jak se sluší a patří při pořádným útoku!
Ale snažit se udělat vojáka zrovna z vás, notorickýho blba, Švejku??? Tisíc let tvrdý práce by mi nestačilo, abych zrovna vám vysvětlil, co to obnáší, bejt voják, protože vy jste jednoduše ztracenej!”

A von přesto nakonec ten mizera nakonec ňákým děsným nedopatřením sloužil ve Zvláštních jednotkách a nakonec neblaze ovlivnil osud celý republiky… a prej to přitom myslel dobře! Klackem hnát z Libně, až na Cínovec! Do všech libeňskejch putyk má plot, to je jasný, a žádná slušná libeňská labuť si s ním už taky nezačne, když to tam má tak děsně polepený! Vobvinění z krádeže by mu vodpustili, to už patří k libeňskýmu folklóru, ale vlastizrádu??? Tak to prrr…! Voni Libeňácí maj velkej smysl pro morálku!

Download:

Švejk 2: Elita Armády by Alan Svejk

685 stran, PDF, 3 MB
Uncategorized

Alan Svejk